perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në suedisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): allena, bara, ensam, enastående, ensamt, enda, oförliknelig, solo, unik, arlene, själv, avskild, enslig, ödslig, bare, blott, enbart, endast
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në suedisht, allena në shqip
vetëm në suedisht