perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në suedisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): anfäkta, besöka, besök, påhälsning, visit, bese, besiktiga, besiktning, sightseeing
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vizitë, vizitë në suedisht, anfäkta në shqip
vizitë në suedisht