perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vjollcë në suedisht

Fjalë: vjollcë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): gredelin, violett, fiol, viol
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vjollcë, vjollcë në suedisht, gredelin në shqip
vjollcë në suedisht