perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në suedisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): gosse, gutt, pojke, smärre, fnaskig, småaktig, ringa
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në suedisht, gosse në shqip
vogël në suedisht