perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbulim në suedisht

Fjalë: zbulim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): avslöjande, fynd, rön, upptäckt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez zbulim, zbulime ne kozmos, zbulim shkencor rreth kozmosit, zbulim shkencor per kozmosin, zbulim shkencor me kozmosin, zbulim shkencor mbi kozmosin, zbulim në suedisht, avslöjande në shqip
zbulim në suedisht