perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në suedisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): svart, neger
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në suedisht, svart në shqip
zezak në suedisht

Fjalë të ngjashme

visitor center princ dobroshi çel-kon