perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjedh në suedisht

Fjalë: zgjedh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): utvälja, kåre, välja
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez zgjedh, zgjedh në suedisht, utvälja në shqip
zgjedh në suedisht