perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në suedisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): bekymmer, besvär, bry, dilemma, göra, plage, trassel
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në suedisht, bekymmer në shqip
zor në suedisht

Fjalë të ngjashme

marr me qera bosh'tet