perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: suva

Fjalor: anglisht suva
Përkthime: cast, daub, gesso, gypsum, plaster, grout, roughcast, rough-cast, stucco
suva në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sádra, omítka
suva në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gips, putz, verputz
suva në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gips
suva në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: escayola, yeso, enlucido
suva në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: gypse, plâtre, badigeon, crépi, crépissure, enduit
suva në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gesso, ingessatura, intonaco
suva në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gips, puss
suva në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гипс, штукатурка
suva në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gips, puss
suva në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гіпс, тынк
suva në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kips
suva në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kipsi
suva në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γύψος
suva në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gipsz, gipszminta
suva në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gipsas
suva në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gesso, peso
suva në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гіпс, штукатурка, штукатурення
suva në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gips, tynk
suva në polonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: žbuka
suva në kroatisht »

Fjalë të ngjashme

suva fiji, suva city council, suva weather, suva private hospital, suva motor inn, suva airport, suva hotels, suva usta, suva planina, suva koza