perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sy

Fjalor: anglisht sy
Përkthime: ace, asterisk, blackjack, eye, eyelet, ladder, mesh, stitch, stone, optic, optical
sy në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: díra, očko, oko, otvor
sy në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: auge, knospe, laufmasche, masche, nadelstich, öse, stich
sy në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: maske, øje, sting
sy në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: malla, ojito, ojo, puntada, punto, alrededor
sy në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: écusson, maille, maillon, remaille, śil, śillet, calot, mirettes, yeux
sy në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: maglia, occhio
sy në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: maska, maske, øgla, øye, stygs
sy në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: глаз, глазок
sy në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: maska, öga, ögla, stygn
sy në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: око
sy në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ачко, вока
sy në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: piste, silm
sy në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: silmä, silmu
sy në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μάτι
sy në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: oko
sy në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szem, szemecske, félszem
sy në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: akis, dygsnis
sy në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: olho, ponto
sy në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: oko
sy në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: oko
sy në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ас, вічко, зернятко, кісточка, око, очко, туз, шов
sy në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: oczko, oko
sy në polonisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: ochi
sy në rumanisht »

Fjalë të ngjashme

sy blu, sy jeshile, sy te bukur, sy te enjtur, sy larushe, sy jeshili flora gashi, sy kravitz, syfy, sky news, sy thai