perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: synoj

Fjalor: anglisht synoj
Përkthime: aim, aspire, pursue, tend, trend
synoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: aspirovat, cílit, mířit, něžný, směřovat, toužit, usilovat
synoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: anstreben, eilen, erstreben, streben, trachten, zielen
synoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sigte, tendere
synoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: aspirar, caminar, ir, propender, tender
synoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ambitionner, aspirer, viser
synoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: aspirare, mirare, tendere
synoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: aspirert, sikta, sikte, streva, streve, tendere, trakta
synoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: стремить
synoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: aspirera, eftersträva, sikta, sträva, trakta
synoj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pyrkiä, tähdätä
synoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φιλοδοξώ
synoj në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: apontar, aspirar, mirar, pretender, propender, tender
synoj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dążyć
synoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sinoj singer