perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tërheqës

Fjalor: anglisht tërheqës
Përkthime: attractive, desirable, fetching, good, good-looking, handsome, nice-looking
tërheqës në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: atraktivní, lákavý, líbivý, poutavý, přitažlivý, půvabný, vábivý, vábný
tërheqës në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: attraktiv, reizvoll
tërheqës në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: attraktiv
tërheqës në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: atractivo, atrayente, sugestivo
tërheqës në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: attirant, attractif, attrayant
tërheqës në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: attraente
tërheqës në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: attraktiv
tërheqës në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: притягателен, притягательный, увлекательный
tërheqës në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: attraktiv, tilltalande
tërheqës në suedisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ελκυστικός
tërheqës në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: látványos, vonzó
tërheqës në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sugestivo, atraente
tërheqës në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: atrăgător
tërheqës në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: atrakcyjny, policzek, przygotowany
tërheqës në polonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: houkutteleva
tërheqës në finlandisht »