perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: taksi

Fjalor: anglisht taksi
Përkthime: cab, minicab, taxi, taxicab, taxi-cab
taksi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: taxík
taksi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: taxameter, taxe, taxi
taksi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: taxa, taxi
taksi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: taxi, taxímetro
taksi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: taxi
taksi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tassě, tassì, taxi
taksi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: drosje, taxi
taksi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: такси, таксомотор
taksi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: droskbil, hyrbil, taxi
taksi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: такси
taksi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: таксі
taksi në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: taksi
taksi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ταξί
taksi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: taksi
taksi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: taxi
taksi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: taksi
taksi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: táxi
taksi në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: taxi
taksi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кабріолет, таксі
taksi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: taksówka
taksi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

taksi ne tirane, taxi games, taxi driver, taxi shop, taxi durres, taxi 3 full movie, taxi me titra shqip, taxi speed, taxi albania, taxi 3