perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tani

Fjalor: anglisht tani
Përkthime: currently, now, nowadays, presently
tani në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nyní, teď
tani në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: derzeit, gegenwärtig, heutzutage, jetzt, nun, nunmehr, sofort
tani në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: nå, nu, straks
tani në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: actualmente, ahora, hoy, ya, inmediatamente, presente
tani në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: actuellement, présentement, aujourd’hui, maintenant, ores
tani në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: adesso, attualmente, oggigiorno, mo’, ora, ormai
tani në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: nå, nu
tani në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сейчас, теперь
tani në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: сега
tani në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: nüüd
tani në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nyttemmin, nyt
tani në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jelenleg, most
tani në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: actualmente, agora, ia, ora
tani në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: acum
tani në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: obecnie, teraz
tani në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: nu
tani në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цяпер
tani në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τώρα
tani në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sada
tani në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: nedelsiant, tuojau
tani në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: teraz
tani në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відразу, зараз, знов, сей-година, скоро, тепер
tani në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

tani lies, tani topit, tani lijes, tani auto, tani sanies, tani mecani, tani lies 2013, tani sushi, tani marathi movie, tani shoes