perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tash

Fjalor: anglisht tash
Përkthime: now, nowadays
tash në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: teď
tash në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: derzeit, jetzt, nun, nunmehr, sofort
tash në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: nå, nu, straks
tash në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ahora, inmediatamente, presente, ya
tash në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aujourd’hui, maintenant, ores, présentement
tash në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: adesso, mo’, ora, ormai
tash në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: nå, nu
tash në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сейчас, теперь
tash në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: nu
tash në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: сега
tash në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цяпер
tash në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: nüüd
tash në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nyt
tash në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τώρα
tash në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sada
tash në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jelenleg, most
tash në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: nedelsiant, tuojau
tash në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: agora, ia, ora
tash në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: teraz
tash në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відразу, зараз, знов, сей-година, скоро, тепер
tash në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: teraz
tash në polonisht »

Fjalë të ngjashme

tashoakley, tash aw, tash tv, tash dc, tash kalar, tash sefton, tash ma tash, tash aw tiger, tash stanmore, tash catlin