perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tek

Fjalor: anglisht tek
Përkthime: odd, uneven, unpaired
tek në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ungerade, unpaar
tek në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: odde, ulige
tek në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: impar, non
tek në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: impair
tek në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dispari
tek në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: odde, ulik, umake
tek në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: нечетный
tek në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: udda
tek në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: epätasainen
tek në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μονός
tek në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: impar
tek në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nieparzysty
tek në polonisht »

Fjalë të ngjashme

tek ty, te drejtat e njeriut, te drejtat e femijeve, te dua ty, te dua, te rejat e fundit, te stela, te drejtat e femijeve ne shqiperi, te ka lali shpirt, te kam fiksim