perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: telefon

Fjalor: anglisht telefon
Përkthime: interphone, phone, telephone
telefon në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: telefon, telefonický, telefonní
telefon në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: telearbeit, telefon
telefon në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: telefon, telefonapparat
telefon në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: teléfono
telefon në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: appareil, photophone, téléphone, téléphonique
telefon në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chiamata, telefonico, telefono
telefon në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: telefon, telefonapparat
telefon në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: телефон
telefon në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: telefon, telefonapparat
telefon në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: телефон
telefon në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тэлефон
telefon në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: telefon
telefon në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: puhelin
telefon në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: telefon
telefon në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hívás, távbeszélő, telefon
telefon në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: telefonas
telefon në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: telefone, telefono
telefon në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: telefon
telefon në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: зателефонувати, подзвонити, телефон, телефонувати
telefon në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: telefon
telefon në polonisht »

Fjalë të ngjashme

telefon lg, telefon samsung, telefon htc desire 200, telefon android, telefon tel aviv, telefon lenovo, telefon karşılaştırma, telefon arıza, telefon nummer, telefon rückwärtssuche