perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: telefonoj

Fjalor: anglisht telefonoj
Përkthime: call, phone, ring, telephone
telefonoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: volat
telefonoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: anrufen, telefonieren
telefonoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: opkald, ringe, telefonere
telefonoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: llamar, telefonear, teléfono
telefonoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: téléphoner
telefonoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chiamare, telefonare
telefonoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ringe, telefonere, telefonura
telefonoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: звонить, телефонировать
telefonoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: telefonera
telefonoj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: helistama
telefonoj në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τηλεφωνώ
telefonoj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: telefonirati
telefonoj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: felhív, telefonálni
telefonoj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: chamar, telefonar, telefono
telefonoj në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: poklicati, telefonirati
telefonoj në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: телефонувати
telefonoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: telefonować
telefonoj në polonisht »