perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: teologji

Fjalor: anglisht teologji
Përkthime: deity, divinity, theology
teologji në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bohosloví, teologie
teologji në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: theologie
teologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: teologi
teologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: teología
teologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: théologie
teologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: teologia
teologji në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: teologi
teologji në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: богословие, теология
teologji në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: teologi
teologji në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: теология
teologji në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тэалогія
teologji në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: teoloogia
teologji në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jumaluusoppi, teologia
teologji në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θεολογία
teologji në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: teologija
teologji në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hittudomány, teológia
teologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: teologija
teologji në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: teologia
teologji në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: teológia
teologji në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: теологія
teologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: teologia
teologji në polonisht »