perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tetë

Fjalor: anglisht tetë
Përkthime: eight
tetë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: osm, osmička, osmiveslice
tetë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: acht
tetë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: otte
tetë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ocho
tetë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: huit, huitaine
tetë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: otto
tetë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: åtte
tetë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: восемь
tetë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: åtta
tetë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: осем
tetë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: восем
tetë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kaheksa
tetë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kahdeksan
tetë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: osam
tetë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyolc, nyolcad
tetë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: aštuoni
tetë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: oito
tetë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: osem
tetë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: osem
tetë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вісім, восьмеро
tetë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: osiem, pani
tetë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

tetë kahore, korridori i tetë