perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: teze

Fjalor: anglisht teze
Përkthime: aunt, auntie, aunty
teze në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: teta, tetička, tetka
teze në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: tante, base, tansania
teze në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tant, tante, faster, moster
teze në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tía
teze në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: tante, tata
teze në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: zia
teze në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tant, tante, faster, moster
teze në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: тетя, тётя, тетка, тётка
teze në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: talte, tant, faster, moster
teze në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цётка
teze në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tädi
teze në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: täti
teze në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θεία
teze në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tetka, ujna
teze në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nagynéni, néni
teze në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: teta
teze në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tia
teze në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: teta
teze në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: teta
teze në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: тітка
teze në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ciocia, ciotka
teze në polonisht »

Fjalë të ngjashme

teze salon tacoma, teze de doctorat, teze hobby, teze mahnilar, teze de licenta, teze salon reviews, teze mahnilar 2014, teze pir mescidi, teze bazaar baku, teze od neba