perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: thërrime

Fjalor: anglisht thërrime
Përkthime: crumb, fragment
thërrime në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: drobek, drobet, kousíček
thërrime në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bröckchen, faulbaum, krümel, brocken, krume, krümchen
thërrime në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: miaja, miga, migaja
thërrime në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bourdaine, bribe, miette
thërrime në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: briciola
thërrime në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: крошка
thërrime në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: крошка
thërrime në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: muru
thërrime në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ψίχουλο
thërrime në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: migalha, miga
thërrime në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: крихта, маля
thërrime në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kruszyna, okruch, okruszyna
thërrime në polonisht »
Fjalor: danez
Përkthime: smule
thërrime në danisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: smule
thërrime në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: smula
thërrime në suedisht »