perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: thes

Fjalor: anglisht thes
Përkthime: sack, bag, kit
thes në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: drancování, pytel, vak, kabela, měšec, peněženka
thes në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sack, beutel, tasche
thes në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sæk, taske, bag, bal, kasse, pose
thes në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bolso, saco, bolsa
thes në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sac, escarcelle, gibecière, sachée, scrotum
thes në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sacco, astuccio, borsa, sacca
thes në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sekk, vadsekk, bag, bal, dameveske, kasse, pose, skreppe
thes në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: куль, мешок, кулек, кулёк, торба
thes në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мех, мяшок
thes në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kott
thes në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: torba
thes në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: maišas, krepšys
thes në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bolso, saco, bolsa, mochila
thes në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vreča
thes në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: валіза, вмістище, крокус, лантух, мішок, стручок, сумка, торба, торбина
thes në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wór, worek
thes në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bag, bal, kasse, pose, säck, sek
thes në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: чанта
thes në bullgarisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τσάντα
thes në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szatyor, táska, zacskó, zsák
thes në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

thes boksi, thes jobs, thes one, thesun, thes ranking, thestar, thes rankings 2014, thes sims 3, thescon, thes du japon