perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: thesar

Fjalor: anglisht thesar
Përkthime: exchequer, hoard, treasure
thesar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: poklad, pokladna
thesar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schatz
thesar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: skat
thesar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: fisco, tesoro
thesar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fisc, trésor
thesar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tesoro
thesar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: klenodium, skatt
thesar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: клад, сокровище
thesar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skatt
thesar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: съкровище
thesar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: скарб
thesar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aare
thesar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: aarre
thesar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θησαυρός
thesar në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kincs
thesar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lobis
thesar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: fisco, joga, tesouro
thesar në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: poklad
thesar në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: скарб
thesar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: skarb
thesar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

thesar pa emer, thesar pa emer jonida maliqi, thesar pa emer teksti, thesaurus, thesar fixie surabaya, thesar sahiti, thesaurus experience, thesaurus support, thesaurus amazing, thesaurus for kids