perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ti

Fjalor: anglisht ti
Përkthime: thou, you
ti në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tebe, ty
ti në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dich, du, euch
ti në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: de, dem, desto, dig, du, i
ti në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: os, tú, usted, ustedes, vos, vosotras, vosotros
ti në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: toi, tu, vous
ti në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lei, tu, voi
ti në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dess, desto, du
ti në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вы
ti në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: du
ti në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ты
ti në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sinä, te
ti në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εσείς, εσύ, σας
ti në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ti, vi
ti në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: te
ti në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: os, tu, use, você, vomitaras, vos, vós, vossos
ti në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: ty
ti në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вас, ви, ти
ti në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ty
ti në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ti ike, ti vlen, ti je jeta ime, ti je elvana gjata, ti amo, ti je ajo, ti largohesh me ngadale, ti scattero una foto, ti je gjaku i zemres time, ti puthja ato faqe