perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: traktor

Fjalor: anglisht traktor
Përkthime: traction-engine, tractor, feeder
traktor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: traktor
traktor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schlepper, traktor, zugmaschine, trakt, treck
traktor në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: traktor
traktor në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tractor
traktor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: locotracteur, tracteur
traktor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: motrice, trattore, trattrice
traktor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: traktor
traktor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: трактор
traktor në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: traktor
traktor në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: трактар
traktor në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: traktor
traktor në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: traktori
traktor në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τρακτέρ
traktor në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: traktor
traktor në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: traktor, vontató
traktor në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: traktorius
traktor në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tractor
traktor në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: трактор, тракторний
traktor në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ciągnik, traktor
traktor në polonisht »

Fjalë të ngjashme

traktor dj, traktor tom, traktor fiat, traktor kubota, traktor dj download, traktor ne shitje, traktor fendt, traktor ford, traktor bujqesor, traktor dj free download