perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tre

Fjalor: anglisht tre
Përkthime: three, threesome, trey, triad, trinity, trio, tripe, triplet, troika
tre në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tři, trojka, trojlístek
tre në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: drei, terzett
tre në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tre, kobbel
tre në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tres
tre në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: trois, trio
tre në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tre, kobbel
tre në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: три, триада, тройка
tre në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: три, тройка
tre në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тры, тройка
tre në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kolm
tre në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kolme, kolmonen, kolmikko, trio
tre në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τρία
tre në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tri
tre në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: három, hármas, trió
tre në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: trys
tre në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: três, terno, trinca
tre në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: tri, trojka
tre në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tri
tre në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: три, тріо, тройка, крячок, трійка
tre në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: troje, trójka, trzej, trzy
tre në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tre
tre në suedisht »

Fjalë të ngjashme

tre derrkucat, tre fletshat, tre metra mbi qiell, tre shoket remark, tre shoket, tre idiotet, tre musketjeret, tre mason, tre melvin, tre cool