perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tren

Fjalor: anglisht tren
Përkthime: host, retainer, retinue, suite, train
tren në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: doprovod, družina, průvod, řada, suita, vlak
tren në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: begleiter, folge, gefolge, geleit, zug
tren në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: følge, karavane, tog
tren në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: comitiva, convoy, corte, cortejo, séquito, tren
tren në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: convoi, cortège, enterrement, suite, train
tren në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: corteo, strascico, treno
tren në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: følge, karavane, tog
tren në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кортеж, поезд, свита
tren në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: влак
tren në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: світа
tren në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rong, treenima
tren në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: juna
tren në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τρένο
tren në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: povorka, svita
tren në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szvit
tren në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: traukinys
tren në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: comboio, comitiva, cortejo, séquito, trem
tren në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vlak
tren në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: виховувати, готувати, звита, кінчик, комплект, кортеж, маршрут, набір, оточення, поїзд, поразка, послідовність, почет, свита, тренувати, хвіст
tren në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: orszak
tren në polonisht »

Fjalë të ngjashme

trenitalia, tren o tren, tren per perzeren, tren per perzeren teksti, tren cycle, tren rambut 2014, tren baju 2014, tren acetate, tren urbano, tren cough