perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: turp

Fjalor: anglisht turp
Përkthime: fanny, shame, vulva, ignominy, burning, disgrace
turp në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hanba, ostuda, stud, potupa, pohana
turp në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: blamage, scham, schande, schmach
turp në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: skændsel, skam, unåde, vanære
turp në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: deshonra, vergüenza, vulva, ignominia, deshonrar, pudor
turp në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: honte, vulve, déshonneur, ignominie, opprobre, affront, confusion, pudeur, vergogne
turp në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: disonore, onta, vergogna, vituperio, obbrobrio, pudore
turp në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: skam, skjensel, vulva, nesa, vanære
turp në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вульва, стыд, совестно, срам
turp në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vulva, nesa, skam
turp në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: häpeä
turp në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ντροπή
turp në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sramota
turp në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gėda, nemalonė, nešlovė
turp në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: vulva, desabonos, ignominia, pudor
turp në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: ruşine
turp në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: srom, sromota, wstyd
turp në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: позор
turp në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сорам
turp në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gyalázat, szégyen
turp në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: hanba
turp në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: сором
turp në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

turp surgery, turp syndrome, turp operation, turp complications, turp side effects, turp recovery, turp medical abbreviation, turp video, turp nursing care, turp adalah