perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në ukrainisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (84): чай, бити, вада, весна, винаймати, дефект, джерело, зарубка, зламати, зламатися, коливати, коливатися, криниця, ламати, ламатися, надлом, наймати, найняти, обриватися, оренда, орендувати, перерва, перервати, перо, плата, побити, поломка, порушити, порушувати, пружина, рента, розбивати, розбити, розірвати, розламати, розрив, розривати, розтріскатися, розтріскуватися, розтрощити, розтрощувати, стрибати, стрибнути, струс, схвилюватися, тремтіти, тріпати, тріщина, трощити, трусити, трясти, трястися, хлопець, щілина, вирізати, вирізка, відрізаний, відрізати, зріз, клеймо, косити, котлета, порвати, поривати, поріз, порізати, різати, розрізати, розтинати, рубаніть, рубати, сікти, січеник, скоротити, скорочення, скорочування, скорочувати, спотворити, спотворювати, стригти, фасон, хутро, шаткувати, шматуйте
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në ukrainisht, чай në shqip
çaj në ukrainisht