perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në ukrainisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (7): викривати, викрити, відкривати, відкрити, чверть, четвертий, квартал
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në ukrainisht, викривати në shqip
çerek në ukrainisht