perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në ukrainisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (30): брак, вада, відмовити, відмовитися, відмовляти, відмовлятися, вінчання, дефект, змагання, марнотратник, матч, одруження, пара, пасувати, подружжя, помилка, псування, рівня, сірник, шлюб, шлюбний, двійка, пар, пари, пару, пі-ара, підвіска, співробітник, тет-а-тет, товариш
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në ukrainisht, брак në shqip
çift në ukrainisht