perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në ukrainisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (17): міра, норма, оцінити, оцінювати, потужність, пропорція, розглядати, розглянути, розцінка, ставка, ступінь, тариф, ціна, цінити, цінувати, цінуйте, швидкість
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas çmoj, çmoj në ukrainisht, міра në shqip
çmoj në ukrainisht