perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në ukrainisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): кислотність
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në ukrainisht, кислотність në shqip
aciditet në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

adriano gambim mendoj .com dru sjodin