perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në ukrainisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (41): біля, в-коло, коло, навколо, навкруги, по, приблизно, про, стосовно, щодо, круг, відразу, довга, довгий, довго, довголітній, зараз, знов, коротко, невдовзі, незабаром, скоро, тепер, тривалий, швидко, близький, близько, двері, завершення, закривати, закрити, закриття, зачинити, зачиняти, майже, почти, практично, десь, окрім, поруч, поряд
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në ukrainisht, біля në shqip
afro në ukrainisht