perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në ukrainisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (30): виконайтеся, вчинити, вчиняти, гідний, зайнятися, здатний, змагання, зробити, матч, надходити, належте, наставати, настати, пара, пасувати, підходити, походити, прибувати, прибути, придатний, приїжджати, приїздити, приїхати, прийти, припадок, приходити, приходиться, рівня, робити, сірник
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në ukrainisht, виконайтеся në shqip
afrohem në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

erë rrustemi pritje te bukura