perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në ukrainisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (9): активність, діяльність, пожвавлення, спритність, акція, вчинок, дія, ефект, позов
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në ukrainisht, активність në shqip
aktivitet në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

vjellja ju njoftoj laj sierra leone