perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në ukrainisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): глетчер, льодовик
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas akullnajë, akullnajë në ukrainisht, глетчер në shqip
akullnajë në ukrainisht