perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në ukrainisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (45): сторона, бік, підняття, стегно, банк, берег, беріг, бордюр, борт, вал, виступ, відомість, галузь, кайма, карниз, клімат, край, літати, межа, муха, насип, область, перелік, пілотувати, площа, полетіти, політ, порт, поспішати, пролетіти, проноситись, район, регіон, список, спідниця, сфера, кант, крайність, летіти, облицювання, аспект, кут, паж, спосіб, сторінка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas anë, anë në ukrainisht, сторона në shqip
anë në ukrainisht