perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në ukrainisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (12): античний, античність, старовина, стародавність, древній, поважний, преподобний, сивий, старовинний, шановний, стародавній, історичний
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në ukrainisht, античний në shqip
antik në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

aktivitet oslo