perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

asht në ukrainisht

Fjalë: asht (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (9): доміно, кіста, кістка, кісткова, кісткове, кістковий, кістку, кісту, кість
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas asht, asta boston, ashtanga yoga, ashta energji, ashta, asht jobs, asht në ukrainisht, доміно në shqip
asht në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

pellgu lumor car games element 14