perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

banor në ukrainisht

Fjalë: banor (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): жилець, житель, загарбник, мешканець, окупант, пожилець
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas banor, banor te, banor sim, banor modhu natok, banor modhu bangla natok, banor modhu, banor në ukrainisht, жилець në shqip
banor në ukrainisht