perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bark në ukrainisht

Fjalë: bark (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): живіт, пузо, черево, лоно
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas bark, barkbox, bark thins, bark scorpion, bark river knives, bark i sheshte, bark në ukrainisht, живіт në shqip
bark në ukrainisht