perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në ukrainisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (17): бізнесмен, комерсант, місто, місцевий, міський, муніципальний, підприємець, комерційний, ринковий, торгівельний, торговельний, торговий, замовник, купець, одержувач, покупець, торговець
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në ukrainisht, бізнесмен në shqip
biznesmen në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

nivel de confianza një ankesë