perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në ukrainisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (23): вставити, вставку, кекс, клей, наклеїти, наклеювати, наліпити, наліплювати, пастила, склеїти, склеювати, тісто, торт, біржа, біржовий, валюта, валютний, гроші, грошовий, обмін, обмінювати, поклад, срібло
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas brumë, brumë në ukrainisht, вставити në shqip
brumë në ukrainisht