perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në ukrainisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (37): банк, берег, беріг, бордюр, борт, вал, виступ, відомість, галузь, кайма, карниз, клімат, край, літати, межа, муха, насип, область, перелік, пілотувати, площа, полетіти, політ, порт, поспішати, пролетіти, проноситись, район, регіон, список, спідниця, сфера, кант, крайність, летіти, облицювання, губа
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas buzë, buzë në ukrainisht, банк në shqip
buzë në ukrainisht