perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në ukrainisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (13): атестуйте, доведіть, довести, доводити, доказати, доказувати, засвідчити, засвідчіть, засвідчувати, посвідчити, посвідчувати, свідчити, сертифікат
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas dëshmoj, dëshmoj në ukrainisht, атестуйте në shqip
dëshmoj në ukrainisht