perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në ukrainisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): вечерю, вечеря, вогник, запалити, запалювати, засвітити, легкий, обід, освітити, світлий, світло
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas darkë, darkë në ukrainisht, вечерю në shqip
darkë në ukrainisht