perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në ukrainisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (28): камера, палата, квартира, кімната, зал, мир, мирний, акціонерний, вакансія, вкладення, вміщення, вставка, вставлення, двері, житло, кредит, позика, помешкання, поміщення, приміщення, пристосовувати, пристосуйтеся, притулок, розквартирування, розміщення, розташовувати, розташувати, спільний
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas dhomë, dhomë në ukrainisht, камера në shqip
dhomë në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

një ankesë arrij tuba