perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në ukrainisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): засилля, насилля, насильство, примушування, сила, імпульс, навальність, поштовх, стрімкість, примус, примушення
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas dhunë, dhunë në ukrainisht, засилля në shqip
dhunë në ukrainisht